KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 10188304
nr 1018 8304
Carborundumetsning
Oidentifierad konstnär, signerad, löst blad, 14/40, bladets mått: 80 x 60 ca
Utrop:
400 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:16:57